所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Ceramic Disc Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Capacitance | 250 pF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 15 kV |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 105 C |
| Dissipation Factor DF | 2 % |
| Termination Style | Radial |
| Product | High Voltage Ceramic Disc Capacitors |
| Case Diameter | 17 mm |
| Case Length | 32 mm |
| Case Width | 11.6 mm |
| Lead Spacing | 19.1 mm |
| Packaging | Bulk |
| Series | 615R |
| Life | New At Mouser |
| メーカ | Vishay |
| 製品カテゴリ | セラミックディスクコンデンサ |
| 静電容量 | 250 pF |
| 公差 | 20 % |
| 定格電圧 | 15 kV |
| 動作温度範囲 | - 25 C to + 105 C |
| 散逸係数 DF | 2 % |
| 末端様式 | Radial |
| 製品 | High Voltage Ceramic Disc Capacitors |
| ケースの直径 | 17 mm |
| ケースの長さ | 32 mm |
| ケースの幅 | 11.6 mm |
| リード間隔 | 19.1 mm |
| パッケージ化 | Bulk |
| シリーズ | 615R |
| Type | High Voltage Ceramic Disc Capacitors |
| DielectricCharacteristic | X5F |
| Material,Element | Ceramic |
| PackageType | Disc |
| Termination | Radial |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话