所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 17(Max) X 10.9(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 500 pF |
| Voltage | 15000 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Dielectric | Y5R |
| Lead Pitch For Radial | 19.1 mm |
| Product Diameter | 17(Max) mm |
| Operating Temperature | -25 to 105 °C |
| Termination Style | Radial |
| Product Depth | 10.9(Max) mm |
| Standard Package | Bulk |
| Unit Pack | 100 |
| MOQ | 100 |
| Product Range | :VISHAY - 615R Series |
| Capacitance | :500pF |
| Capacitance Tolerance | :± 20% |
| Dielectric Characteristic | :Y5R |
| Voltage Rating | :15000V |
| Capacitor Terminals | :Radial Leaded |
| No. of Pins | :2 |
| Weight (kg) | 0.009 |
| Tariff No. | 85322300 |
| Material,Element | Ceramic |
| PackageType | Disc |
| Termination | Radial |
| Voltage,Rating | 15000VDC |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话