所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Diameter | 0.81 |
| Type | Ceramic Disc |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 105 |
| Product Diameter | 19.1(Max) |
| Product Depth | 10.8(Max) |
| Mounting | Through Hole |
| Termination Style | Radial |
| Seated Plane Height | 23.9(Max) |
| Packaging | Bulk |
| Capacitance Value | 390pF |
| Lead Pitch For Radial | 19.1 |
| Voltage | 15000VDC |
| Tolerance | 20% |
| Dielectric | N4700 |
| Case Diameter | 0.75 in |
| Product | High Voltage Ceramic Capacitors |
| Product Category | Specialty Ceramic Capacitors |
| Dimensions | 0.75 in Dia. x 0.425 in W |
| Voltage Rating | 15 kV |
| Lead Spacing | 0.75 in |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 105 C |
| Capacitance | 390 pF |
| Series | 615R |
| Case Width | 0.425 in |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Temperature Coefficient / Code | T3M |
| Operating Temp Range | -25C to 105C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.81 mm |
| Construction | Radial |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| Temp Coeff (Dielectric) | N4700 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | Not Required |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Height (mm) | Not Required mm |
| Lead Spacing (nom) | 19.1 mm |
| Product Depth (mm) | 10.8 mm |
| Size (mm) | 19.1 X 10.8 |
| Product Diameter (mm) | 19.1 mm |
| Seated Plane Height | 23.9(Max) mm |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话