所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Family | SRB |
| Maximum Current Rating | 15 A |
| Maximum Voltage Rating | 250 Vac |
| Operating Frequency | 50|60 Hz |
| Termination | Wire Lead |
| Minimum Operating Temperature | -10 °C |
| Maximum Operating Temperature | 40 °C |
| Mounting | Panel Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Standard Pack: | 40 |
咨询QQ
热线电话