所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Circuit Board Hardware - PCB |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Card Guides |
| Length | 228.6 mm |
| Material | Polycarbonate (PC) |
| Board Thickness | 1.57 mm |
| Body Length | 228.6 mm |
| Color | Gray |
| Mounting Hole Diameter | 2.36 mm |
| Mounting Hole Size | 2.36 mm |
| Features | Accepts .062" (1.57mm) Cards |
| Accessory Type | Universal Guide |
| Packaging | Bulk |
| Standard Package | 250 |
| Other Names | 616220310 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product | PCB Mounts |
咨询QQ
热线电话