所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Number of Conductors | 1 |
| Contact Finish | Tin |
| Color | Black |
| Length | 11.8" (300mm) |
| Number of Rows | 1 |
| Standard Package | 10 |
| Contact End | Socket to Socket |
| Other Names | 732-4752 |
| Connector Type A | :Crimp Socket |
| Connector Type B | :Crimp Socket |
| No. of Branches | :1 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Cable Length - Imperial | :11.8" |
| Cable Length - Metric | :300mm |
| Jacket Colour | :Black |
| Cable Assembly Type | :Harness |
| Connector A Contact Material | :Copper |
| Connector A Contact Plating | :Tin |
| Connector B Contact Material | :Copper |
| Connector B Contact Plating | :Tin |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85444290 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话