所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Actuator Colour | White |
| Contact Configuration | DPST |
| Contact Current Rating | 8 A@ 125 V ac |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mechanical Life | 100000Operations |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Cut Out Size | 19.4 x 12.9mm |
| Switch Operation | On-None-Off |
| Terminal Type | Tab |
| 最低工作温度 | 0°C |
| 开关操作 | 开 - 关 |
| 面板切口高度 | 19.4mm |
| 执行器颜色 | 白色 |
| 安装类型 | 面板 |
| 触点配置 | DPST |
| 工作温度范围 | 0 → +85°C |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 机械寿命 | 100000Operations |
| 面板切口宽度 | 12.9mm |
| 触点额定电流 | 8 A@ 125 V 交流 |
| 接端类型 | 快速连接 |
| 面板切口大小 | 19.4 x 12.9mm |
咨询QQ
热线电话