所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Passive |
| Device Cooled | TO-220 |
| Thermal Resistance | 12.5 °C/W |
| Product Depth | 12.7 mm |
| Product Height | 29.97 mm |
| Product Length | 25.4 mm |
| Fin Style | Straight |
| Finish | Black Paint |
| Material | Copper |
| Standard Package | Bulk |
| Product Length | 25.4 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Depth | 12.7 |
| Product Height | 29.97 |
| Rad Hardened | No |
| Body Material | Copper |
| Product Length (mm) | 25.4 mm |
| Product Depth (mm) | 12.7 mm |
| Product Height (mm) | 29.97 mm |
咨询QQ
热线电话