所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fuses |
| RoHS | No |
| Product | Specialty Fuses |
| Product Type | Ceramic Fuse |
| Body Style | Cartridge Fuses |
| Current Rating | 3 A |
| Voltage Rating AC | 660 V |
| Fuse Type | Time Delay / Slow Blow |
| Fuse Size / Group | 22 mm x 58 mm |
| Dimensions | 58 mm L x 22 mm D |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Clip |
| Series | C Series |
| Body Material | Porcelain |
| Case Diameter | 22 mm |
| Case Length | 58 mm |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Type | Ceramic Fuse |
| Voltage Rating | 660 V |
| rohs | Not Applicable |
| Class | Classgl/gF |
| Current,Rating | 63A |
| Material,Body | Ceramic |
| MountingType | Clip |
| PrimaryType | Cylinder |
| Termination | Cartridge |
| Voltage,Rating | 660VAC |
咨询QQ
热线电话