所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fuse Holders Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Covers |
| Type | Transparent |
| For Use With | Fuse Holders, No. 646 5 x 20 mm |
| Body Material | Thermoplastic |
| Current Rating | 6.3 A |
| Fuse Size / Group | 5 mm x 20 mm |
| Height | 9 mm |
| Length | 26.6 mm |
| Mounting Style | Snap In |
| Packaging | Bulk |
| Size (LxWxH) | 26.6 mm x 9.7 mm x 9 mm |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage Rating | 250 V |
| Width | 9.7 mm |
| Matchcode | FUH5X20CAP |
| Series | 648 |
| Unit Pack | 2000 |
| Standard Leadtime | 14 weeks |
| MOQ | 2000 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Fuse Version | 5X20 |
| Automotive | NO |
| Termination | THT |
| Accessory Type | Cap (Cover) |
| For Use With/Related Products | Fuseholder; 646 |
| Standard Package | 2,000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Cover Material | Thermoplastic PC |
| Fuse Holder Type | PCB Mount |
| Fuse Size | 5 x 20mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| External Depth | :9.7mm |
| No. of Fuses | :1 |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Voltage Rating V AC | :250V |
| Voltage Rating V DC | :250V |
| Weight (kg) | 0.01 |
| Tariff No. | 85369010 |
| Fuses application | 646 series |
| Multiplicity | 1 |
| Associated items | 64600001003 |
| Gross weight | 1.28 g |
| Body material | polycarbonate, thermoplastic |
| Fuse accessories type | cover |
| Collective package [pcs] | 1000 |
| spg | 1000 |
咨询QQ
热线电话