所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Equipment Type | Telecom Leads |
| Connector Type | Alligator clip (5 way) to banana plug (right angle) |
| Length | 48 in |
| Color | Blue |
| Cable Type | 18 AWG |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 8 A |
| Features | Large piercing needle for penetrating large gauge wires |
| Voltage Rating | 300 V |
| Part # Aliases | 1898076 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话