所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Dummy Stowage Receptacle |
| Family | 650 |
| Standard Package | Bulk |
| Product Depth | 40 |
| Product Length | 24.1 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Product Height | 40 |
| Series | 65 |
| Product Type | Dummy Receptacles |
| RoHS | No |
| Body Orientation | Straight |
| Product Length (mm) | 24.1 mm |
| Product Depth (mm) | 40 mm |
| Product Height (mm) | 40 mm |
咨询QQ
热线电话