所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Cable Type | RG-59 |
| Length | 48.0" (1219.2mm) |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 2 |
| 2nd Connector | BNC Male Plug |
| Impedance | 75 Ohm |
| Operating Temperature | 50°C |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | BNC |
| Connector A Series | BNC |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Part # Aliases | 1898608 |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Coaxial Cable Type | :RG59 |
| Cable Length - Imperial | :4ft |
| Cable Length - Metric | :1.22m |
| Connector Type A | :BNC Straight Plug |
| Connector Type B | :BNC Straight Plug |
| Jacket Color | :Black |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 00000000 |
| BootType | NonBooted |
| Cableend1,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend1,ConnectorType | BNCMale |
| Cableend2,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend2,ConnectorType | BNCMale |
| CableType | RG-59,Coaxial |
| Color,Jacket | Black |
| Length,Cable | 48" |
| Material,Insulation | Polytetrafluoroethylene |
| SpecialFeatures | MoldedStrainRelief,NonBooted |
| Standards | UL |
| Temperature,Rating | +50°C |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话