所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 10A |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| 1st Connector | Alligator Clip, Insulated |
| Material - Insulation | Silicone |
| 2nd Connector | Alligator Clip, Insulated |
| Standard Package | 5 |
| Temperature Range | -13 ~ 176°F (-25 ~ 80°C) |
| Configuration | Alligator to Alligator |
| Cable Length | 24.0" (609.60mm) |
| Contents | 1 Lead, Black |
| Rated voltage | 1000 V, 10 A |
| Colour | black |
| Length | 60 |
| Temperature range | -25...+80 °C |
| Contact A | Crocodile clip |
| Contact B | Crocodile clip |
咨询QQ
热线电话