所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Tape Type | Masking |
| Adhesive | Acrylic |
| Color | Red |
| Backing, Carrier | Polyester Film |
| Thickness - Backing, Carrier, Liner | 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm) |
| Thickness - Adhesive | 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) |
| Thickness | 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm) |
| Packaging | Roll |
| Width | 6.00" (152.40mm) 1/2' |
| Length | 15' (4.6m) 5 yds |
| Standard Package | 1 |
| Usage | Packaging, Sealing, Splicing |
| Temperature Range | -60 ~ 300°F (-50 ~ 150°C) |
咨询QQ
热线电话