所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Power Supply Output Type | :Adjustable |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Voltage Min | :0V |
| Output Voltage Max | :35V |
| Output Current Min | :0A |
| Output Current Max | :15A |
| Power Rating | :525W |
| Input Voltage | :209V AC to 264V AC |
| Plug Type | :Euro, UK |
| SVHC | :Bis (2-ethylhexyl)phthalate (DEHP) (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :IEC, UL |
| Height | :132.6mm |
| Input Voltage VAC | :209V to 264V |
| Length | :497.8mm |
| Manufacturers Warranty | :3 Years |
| Output Current | :15A |
| Output Voltage | :35V |
| Supply Voltage Typ | :240V AC |
| Weight | :25kg |
| Weight Min | :25kg |
| Width | :425.5mm |
| Weight (kg) | 25 |
| Tariff No. | 85043180 |
咨询QQ
热线电话