所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jaw Length | 2.25in |
| Jaw Thickness | 0.43in |
| Product Type | Chain Nose Plier |
| Material Category | Metal |
| Standards Met | ASME B107.13M-1996 |
| Brand Name | Armstrong |
| Color | Blue/Black |
| Material | Alloy Steel |
| Primary Color | Blue/Black |
| Handle Material | Cushion Grip |
| Jaw Type | Serrated |
| Overall Length | 7.87in |
| Jaw Width | 0.81in |
| Handle Type | Non-Slip Cushion Grip |
咨询QQ
热线电话