所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 7.6(Max) |
| PCB | 28 |
| Maximum Power Dissipation | 1300 |
| EU RoHS | Compliant |
| Bridge Type | Full Bridge |
| Maximum Fall Time | 45 |
| Peak Output Current | 0.24(Typ) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Driver Configuration | Non-Inverting |
| Driver Type | High and Low Side |
| Supplier Package | DSO |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 95 |
| Package Length | 18.1(Max) |
| Input Logic Compatibility | CMOS|LSTTL|3.3V(Min) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 10 |
| Pin Count | 28 |
| Maximum Propagation Delay Time | 800 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Number of Drivers | 6 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 17.5 |
| Maximum Rise Time | 100 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Series | 6EDL04 |
| Brand | Infineon Technologies |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 2.65 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 7.6 mm |
| Length | 18.1 mm |
| Package / Case | SOIC-Wide-28 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话