所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4.4 |
| PCB | 28 |
| Maximum Power Dissipation | 600 |
| EU RoHS | Compliant |
| Bridge Type | Full Bridge |
| Maximum Fall Time | 45 |
| Peak Output Current | 0.24(Typ) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Driver Configuration | Non-Inverting |
| Driver Type | High and Low Side |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 95 |
| Package Length | 9.7 |
| Input Logic Compatibility | CMOS|LSTTL|3.3V(Min) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 10 |
| Pin Count | 28 |
| Maximum Propagation Delay Time | 800 |
| Package Height | 1 |
| Number of Drivers | 6 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 17.5 |
| Maximum Rise Time | 100 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Outputs | 6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Configurations | 1 |
| Supplier Device Package | PG-TSSOP-28 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Input Type | Non-Inverting |
| Standard Package | 3,000 |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 200V |
| Package / Case | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Configuration | 3 Phase Bridge |
| Delay Time | 530ns |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 6EDL04N02PRXUMA1CT |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Series | 6EDL04 |
| Brand | Infineon Technologies |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话