所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 7V, Series 14V |
| Height - Seated (Max) | 23.10mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Termination Style | PC Pin |
| Size / Dimension | 49.70mm L x 49.70mm W |
| Power - Max | 7 VA |
| Current - Output (Max) | Parallel 1A, Series 500mA |
| Center Tap | No |
| Standard Package | 24 |
| Type | Toroidal |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
咨询QQ
热线电话