所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 1152 |
| MOQ | 1152 |
| Current Rating | 1A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Color | Natural |
| Standard Package | 1,152 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Termination | Press-Fit |
| Contact Finish Thickness | 30µin (0.76µm) |
| Connector Style | High Speed |
| Number of Positions | 24 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话