所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 84PLCC |
| Timing Type | Asynchronous |
| Density | 256 Kb |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Address Bus Width | 28 Bit |
| Number of Bits per Word | 16 Bit |
| Number of I/O Lines | 32 Bit |
| Number of Ports | 2 |
| Number of Words | 16 K |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话