所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2Case 9 |
| Configuration | Single |
| Direction Type | Uni-Directional |
| Peak Pulse Power Dissipation | 15000 W |
| Maximum Peak Pulse Current | 300 A |
| Maximum Reverse Leakage Current | 100 uA |
| Maximum Clamping Voltage | 51 V |
| Maximum Reverse Stand-off Voltage | 31.5 V |
| Minimum Breakdown Voltage | 36 V |
| Test Current | 10 mA |
| Operating Temperature | -65 to 150 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Brand | Microsemi |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话