所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Width | 53mm |
| Lock Type | Key |
| Material | Aluminium, Steel |
| Quantity Per Package | 1Each |
| Shackle Diameter | 8mm |
| Shackle Length | 24.5mm |
| Shackle Type | Open |
| Weather Proof | Yes |
| Width | :45mm |
| Shackle Clearance - Horizontal | :20.5mm |
| Shackle Clearance - Vertical | :24.5mm |
| Lock Material | :Aluminium |
| Body Material | :Aluminium |
| Colour | :Green |
| External Depth | :28mm |
| External Length / Height | :73mm |
| External Width | :53mm |
| Size (mm) | :45mm |
| Weight (kg) | 0.112 |
| Tariff No. | 83011000 |
咨询QQ
热线电话