所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Screw |
| Standard Package | Bulk |
| Maximum Load Current | 50mA |
| EU RoHS | RoHS Not Applicable |
| Maximum Operating Temperature | 100 |
| Module Type | Input Module |
| Terminal Type | PC Pins |
| Typical Input Voltage | 240VAC |
| Agency Approvals | CE/CSA/TUV/UL |
| Input Type | AC |
| I/O Isolation Voltage | 4000Vrms |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Minimum Input Voltage | 180VAC |
| Maximum Input Current | 6mA |
| Maximum Input Voltage | 280VAC |
| Technology | Solid State |
| Subcategory | I/O Module |
| Series | 70 |
| Lead Time | 70 Days |
| Style | Standard |
| Logic Supply Current (Output) | 10mA |
| Color | Yellow |
| Logic Supply Voltage (Output) | 15VDC (8 ~ 18VDC) |
| Current - Input | 6mA |
| Voltage - Input | 180 ~ 280VAC (240VAC Nom) |
| Turn On Time | 20ms |
| Turn Off Time | 20ms |
| Type | AC |
| Features | Hold Down Screw |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话