所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 0.7(Typ) A |
| Output Voltage | 5 V |
| Input Voltage | 70(TYP) V |
| Number of Outputs | 2 |
| Output Power | 7(Typ) W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Output Power | 7(Typ) |
| Output Voltage | 5 |
| Output Current | 0.7(Typ) |
| Isolation | Isolated |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 9 |
| Features | Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | 5V |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.4mm) |
| Efficiency | 82% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 700mA, 700mA |
| Voltage - Input (Max) | 121V |
| Package / Case | 14-DIP Module (9 Leads) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 40V |
| Voltage - Isolation | 2kV (2000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 7W |
| Power (Watts) - Max | 7W |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话