所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Mounting Type | Through Hole |
| Type | Isolated Module |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Output 1 | 5.1V |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm) |
| Efficiency | 78% |
| Packaging | Bulk |
| Current - Output (Max) | 1.2A |
| Voltage - Input (Max) | 121V |
| Package / Case | 14-DIP Module (9 Leads) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Min) | 40V |
| Voltage - Isolation | 2kV (2000V) |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 7W |
| Power (Watts) - Max | 6W |
咨询QQ
热线电话