所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Screw |
| Standard Package | Bulk |
| Maximum Load Voltage | 60VDC |
| Maximum Load Current | 3A |
| EU RoHS | RoHS Not Applicable |
| Maximum Operating Temperature | 100 |
| Module Type | Output Module |
| Output Type | DC |
| Terminal Type | PC Pins |
| Agency Approvals | CE/CSA/TUV/UL |
| Input Type | DC |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| I/O Isolation Voltage | 4000Vrms |
| Maximum Input Voltage | 60VDC |
| Minimum Load Voltage | 3VDC |
| Technology | Solid State |
| Subcategory | I/O Module |
| Series | 70 |
| Lead Time | 21 Days |
| Style | Mini |
| Color | Red |
| Current - Input | 9mA |
| Voltage - Output | 3 ~ 60VDC |
| Current - Output | 0.02 ~ 3A |
| Turn On Time | 0.02ms |
| Turn Off Time | 0.05ms |
| Type | DC |
| Voltage - Input | 15VDC (10 ~ 18VDC) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话