所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Screw |
| Standard Package | Bulk |
| Subcategory | I/O Module |
| Series | 70 |
| Lead Time | 21 Days |
| Style | Mini |
| Color | Red |
| Current - Input | 18mA |
| Voltage - Output | 4 ~ 200VDC |
| Current - Output | 0.02 ~ 3A |
| Turn On Time | 0.075ms |
| Turn Off Time | 0.75ms |
| Type | DC |
| Voltage - Input | 5VDC (2.5 ~ 9VDC) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Voltage Rating | :200V |
| Current Rating | :3.5A |
| Leaded Process Compatible | :No |
| Peak Reflow Compatible (260 C) | :No |
| Accessory Type | :DC Output Module |
| Contact Configuration | :SPST-NO |
| For Use With | :Controllers |
| No. of Analog Outputs | :1 |
| Weight (kg) | 0.018 |
| Tariff No. | 85365005 |
| ClampingVoltage | 360VDC |
| ConnectiontoHost | BoardMount |
| ContactForm | SPST-NormallyOpen |
| Current,Input | 18mA |
| Current,Leakage | 0.01mA |
| ModuleType | Digital |
| NumberofChannels | 1 |
| Output | 4to200VDC |
| OutputType | Digital |
| Output,Range | 4to200VDC |
| PowerDissipation | 1.5W/A |
| PrimaryType | Control |
| Resistance,Input | 220Ohms |
| Standards | ULListed,CSACertified,andCEMarking |
| Temperature,Operating | -40to+100°C |
| Time,Turn-Off | 750μs |
| Time,Turn-On | 75μs |
| Voltage,Operating | 200VDC |
咨询QQ
热线电话