所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Trays |
| Current Rating | 7.5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Voltage Rating - AC | 240V |
| Number of Poles | 1 |
| Breaker Type | Thermal |
| Actuator Type | Push-Pull Plunger |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话