所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Oxide |
| Resistance Value | 220 Ohm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 2 W |
| Product Diameter | 4 mm |
| Product Length | 11 mm |
| Temperature Coefficient | ±300 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 235 °C |
| Case Style | Conformal |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Resistance (Ohms) | 220 |
| Features | Flame Proof |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm) |
| Power (Watts) | 2W |
| Composition | Metal Oxide Film |
| Other Names | ROX2SF220R |
| Package/Case | Axial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 2,000 |
咨询QQ
热线电话