所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Connector Power |
| Lead Time | 84 Days |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Current | 15A |
| Fuse Drawer | Drawer Not Required |
| Voltage | 250V |
| Standard Package | 100 |
| Connector Style | IEC 320-C13 |
| Number of Positions | 3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话