所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mode | Multimode |
| Cable Type | Twin Zip |
| Fiber Type | OM3 50/125 Micron |
| Length | 70 m |
| Number of Fibers | 2 |
| Ferrule Material | Ceramic |
| Cable Diameter | 2 mm |
| Insertion Loss | 0.5 dB |
| Product | Fiber Optic Assemblies |
咨询QQ
热线电话