PacTec
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Outside Width | 1.7 in |
| Outside Height | 0.8 in |
| Product Category | Enclosures, Boxes, & Cases |
| Features | To House Your Connectors |
| Color | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Flammability Rating | UL 94 HB |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Outside Depth | 2.734 in |
咨询QQ
热线电话