所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Color | Black |
| Cable Type | RG-58C |
| Length | 40.0" (1.016m) |
| 1st Connector | BNC Male Plug |
| Gender | Male to Male |
| Standard Package | 5 |
| 2nd Connector | BNC Male Plug |
| Impedance | 50 Ohm |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Product Category | RF Cable Assemblies |
| Connector B Series | BNC |
| Connector A Series | BNC |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Part # Aliases | 2521526 |
| Connector A Gender | Plug (Male) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Coaxial Cable Type | :- |
| Cable Length - Imperial | :40" |
| Cable Length - Metric | :1.016m |
| Connector Type A | :BNC Straight Plug |
| Connector Type B | :BNC Straight Plug |
| Jacket Color | :Black |
| Weight (kg) | 0.064 |
| Tariff No. | 85442000 |
| Cableend1,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend1,ConnectorType | BNCMale |
| Cableend2,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend2,ConnectorType | BNCMale |
| Length,Cable | 40" |
| Material,Insulation | Polytetrafluoroethylene |
咨询QQ
热线电话