所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 3A |
| Voltage - Rated | 500V |
| 1st Connector | BNC, Male Plug |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| 2nd Connector | Banana Plug, Single, Stackable (2) |
| Color | Black and Red |
| Standard Package | 5 |
| Configuration | BNC to Banana |
| Cable Length | 80.0" (2032.00mm) |
咨询QQ
热线电话