所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -55C to 85C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.81 mm |
| Construction | Axial |
| Voltage | 630VDC |
| Capacitance | 100000 pF |
| Tolerance (+ or -) | 5% |
| Temp Coeff (Dielectric) | PP |
| Lead Spacing (nom) | Not Required mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | Not Required |
| Product Length (mm) | 25.4 mm |
| Product Depth (mm) | Not Required mm |
| Product Height (mm) | Not Required mm |
| Seated Plane Height | Not Required mm |
| Size (mm) | 10.4 X 25.4 |
| Product Diameter (mm) | 10.4 mm |
咨询QQ
热线电话