所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Connector Power |
| Packaging | Bag |
| Lead Time | 98 Days |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Current | 15A |
| Fuse Drawer | Drawer Not Required |
| Voltage | 125V |
| Standard Package | 100 |
| Connector Style | NEMA 5-15 |
| Number of Positions | 3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product | Outlets |
| Product Category | AC Power Entry Modules |
| Current Rating | 15 A |
| Housing Material | Nylon |
| Voltage Rating | 125 V |
| Switch Function | Not Switched |
| Mounting Style | Snap In |
| Contact Plating | Tin |
| Filtered | No |
| Fused | No |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话