所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44QFN EP |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Packaging | Tube |
| Core Processor | 80515 |
| Core Size | 8-Bit |
| Program Memory Type | FLASH |
| Oscillator Type | Internal |
| Connectivity | I²C, SmartCard, UART/USART, USB |
| Number of I /O | 9 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Peripherals | LED, POR, WDT |
| Package / Case | 44-VFQFN Exposed Pad |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Speed | 24MHz |
| Other Names | 73S1215F44IMF |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V to 3.6 V |
| Core | 80515 |
| Data Bus Width | 8 bit |
| Data RAM Size | 2 KB |
| Number of Programmable I/Os | 9 |
| Series | 73S1215F |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Timers | 3 |
| Interface Type | I2C, UART |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Maximum Clock Frequency | 24 MHz |
| Processor Series | 1215x |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Supplier Device Package | 44-QFN (7x7) |
| Number of I/O | 9 |
| Board Level Components | Y |
| 处理单元 | 微控制器 |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 44 |
| 高度 | 0.8mm |
| 技术 | CMOS |
| 最低工作温度 | -40 °C |
| 最小工作电源电压 | 2.6 V |
| 宽度 | 7mm |
| 封装类型 | QFN |
| 应用 | 数字识别,智能读卡器 |
| 最大工作电源电压 | 3.6 V |
| 长度 | 7mm |
| 尺寸 | 7 x 7 x 0.8mm |
| Factory Pack Quantity | 260 |
| Number of I/Os | 9 I/O |
| Data RAM Type | RAM |
| Brand | Maxim Integrated |
| Number of Timers/Counters | 3 Timer |
咨询QQ
热线电话