所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SO |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | I2C Interface IC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Part # Aliases | 90-W1010+XR7 |
| Life | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Applications | Set-Top Boxes |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Interface | I²C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话