所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multi-Conductor Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Conductors | 2 |
| Wire Gauge - AWG | 18 |
| Stranding | 16 x 30 |
| Shielding | Unshielded |
| Length | 1000 ft |
| Voltage Rating | 600 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Nylon |
| Type | Automation and Process Control |
| Conductor Material | Copper |
| Features | FCC control cables for moderating flexing |
| Jacket Color | Chrome |
| Outside Diameter | 0.289 in |
| Series | 7410W |
| Unit Weight | 52 lbs |
咨询QQ
热线电话