所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 10K |
| Circuit Designator | ISOL |
| Power Rating per Resistor | 0.063 (1/16) |
| Product Depth | 1.6 |
| Technology | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±200 |
| Termination Style | Concave |
| Product Length | 3.2 |
| Product Height | 0.6 |
| Packaging | Paper Tape and Reel |
| Power Rating | 0.25 (1/4) |
| Type | Array |
| Number of Resistors | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 0.8 |
| Tolerance | 5% |
| Number of Terminals | 8 |
| Package/Case | 1206(4 X 0603) |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit Type | Isolated |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Height | 0.028" (0.70mm) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 8 |
| Standard Package | 5,000 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话