所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Resistance Value | 120K |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.063 (1/16) |
| Product Depth | 1.6 |
| Type | Array |
| Temperature Coefficient | ±200 |
| Termination Style | Concave |
| Product Length | 3.2 |
| Product Height | 0.53 |
| Packaging | Paper Tape and Reel |
| Power Rating | 0.25 (1/4) |
| Tolerance | 5% |
| Number of Resistors | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Circuit Designator | ISOL |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 0.8 |
| Technology | Thick Film |
| Number of Terminals | 8 |
| Package/Case | 1206(4 X 0603) |
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Terminal Pitch | 0.8 mm |
| Rad Hardened | No |
| No. of Terminals | 8 |
| Failure Rate | Not Required |
| Tolerance (+ or -) | 5% |
| Resistance | 120000 ohm |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Power Rating | 1/4 W |
| Temperature Coefficient | �200 ppm/�C |
| Package / Case | 1206(4 X 0603) |
| Military Standard | Not Required |
| Product Length (mm) | 3.2 mm |
| Product Depth (mm) | 1.6 mm |
| Product Height (mm) | 0.6 mm |
| Power Rating Per Resistor | 1/16 W |
咨询QQ
热线电话