所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Color | Black |
| Gender | Female |
| Standard Package | 25 |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Bulk |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Termination | Press-Fit |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30µin (0.76µm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 25 |
| Contact Material | Copper, Nickel, Tin Alloy |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话