所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Torque Tool Style | :Screwdriver |
| Torque Range N-m | :1.2N-m to 3N-m |
| Drive Size - Imperial | :0.25" |
| Overall Length | :155mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Driver Size | :1/4" |
| Handle Colour | :Green / Black |
| Length | :155mm |
| Length (Imperial) | :6" |
| Model Name / Number | :Serie 7400 Kraftform |
| Standard | :EN ISO 6789 |
| Weight (kg) | 0.18 |
| Tariff No. | 82054000 |
咨询QQ
热线电话