所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Bands | 1 |
| Height (Max) | 0.04" (1.2mm) |
| Antenna Type | Chip |
| Termination | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Gain | 0.5dBi |
| Standard Package | 1,000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| VSWR | 2 |
| Other Names | 732-1845-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Internal/External | Internal |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Supported Frequency Bands | 2400 → 2500 MHz |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Category | Antennas |
| Dimensions | 7 mm L x 2 mm W x 1.2 mm H |
| Series | WE-MCA |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Height | 1.2 mm |
| Width | 2 mm |
| Length | 7 mm |
| Impedance | 50 Ohms |
| Technology Type | Multilayer Chip Antenna |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 支持的频带 | 2400 → 2500 MHz |
| 最高操作温度 | +85°C |
| 内部/外部 | 内部 |
| 最低工作温度 | -40°C |
咨询QQ
热线电话