所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SSOP |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 30@1.65V Ohm |
| Maximum Propagation Delay Bus to Bus | 2@1.8V@-40C to 85C|1.2@2.5V@-40C to 85C|0.8@3.3V@-40C to 85C|0.6@5V@-40C to 85C ns |
| Maximum Turn-Off Time | 10.5@1.8V@-40C to 85C ns |
| Maximum Turn-On Time | 10@1.8V@-40C to 85C ns |
| Switch Architecture | SPST |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Dual SPST |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.65 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话