所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Coaxial Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Impedance | 75 Ohms |
| Wire Gauge - AWG | 30 |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Stranding | 7 x 38 |
| Length | 250 ft |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride - PVC |
| Outside Diameter | 0.11 in |
| Shielding | Shielded |
| Jacket Color | Blue |
| Maximum Temperature | + 80 C |
| Number of Coaxial | 1 |
| Series | 7500A |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Unit Weight | 6 lbs |
咨询QQ
热线电话