所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Type | For DC/DC Converters |
| Voltage - Auxillary | 5V @ 20mA |
| Height - Seated (Max) | 11.43mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Intended Chipset | LT3573, LT3574, LT3575, LT3748 |
| Voltage - Primary | 9 ~ 30V |
| Size / Dimension | 15.24mm L x 13.34mm W |
| Applications | Flyback Converters |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Chipset Manufacturer | Linear Technology |
| Standard Package | 250 |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Other Names | 732-2217-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Inductance | :25µH |
| DC Resistance | :0.88ohm |
| Isolation Voltage | :1.5kV |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Capacitance | :0µF |
| Output Voltage | :5V |
| Transformer Type | :Flyback |
| Winding Resistance Max | :88mohm |
| Weight (kg) | 0.00752 |
| Tariff No. | 85045095 |
咨询QQ
热线电话