所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHSELV Compliance | RoHS compliant, ELV compliant |
| Lead Free Solder Processes | Not relevant for lead free process |
| Capacitance (pFft) | 17.2 |
| Dielectric Material | Rayfoam L |
| Shield Material | Silver-Coated Copper |
| Brand | Raychem |
| Cable Type | Cheminax |
| Cable Diameter (mm (in)) | 2.59 [.102] |
| Velocity of Propagation Nominal (%) | 78 |
| Cable Jacket Color | Black |
| Wire Size (mm² AWG) | 28 |
| Impedance (Nominal) (Ω) | 75 |
| Wire Source | United States |
| Wire Diameter Nominal (mm in) | 0.38 [0.015] |
| Cable Style | Round-Braid Single Shielded |
| Conductor Type | Silver-Coated Copper Clad Steel |
| RoHSELV Compliance History | Always was RoHS compliant |
| Dielectric Diameter (mm in) | 1.65 [0.065] |
| Cable Jacket Material | Thermorad |
| Shield Coverage | 90% |
| Jacket (Insulation) Material | Thermorad® O |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.102" (2.59mm) |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Shield Type | Braid |
| VoP, Velocity of Propagation | 77 |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Dielectric Diameter | 0.065" (1.65mm) |
| Conductor Material | Steel, Copper Covered, Silver Coated |
| Length | 2500' (762m) |
| Color | Black |
| Standard Package | 2,500 |
| Impedance | 75 Ohm |
| Operating Temperature | -55°C ~ 225°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1 |
| 线缆类型 | 同轴电缆 |
| Overall Core Diameter | 2.08 mm [ .082 in ] |
| 产品分类 | 电缆 - 同轴 |
| 屏蔽种类 | 单一, 绕组编织层 |
| 阻抗 (Ω) | 75 |
| 电线尺寸 (AWG) | 28 |
| 导体材料 | 镀银铜包钢 |
| 电缆种类 | 绕组编织 |
| 总体外径 | 2.59 mm [ .102 in ] |
| Velocity of Propagation | 77% |
| Capacitance (pF/ft) | 17.2 |
| 绝缘套管颜色 | 黑色 |
| Jacket Material | Thermorad |
| 电介质材料 | Rayfoam L |
| 产品类型 | 电缆 |
| 线径 | .38 mm [ .015 in ] |
| 屏蔽材料 | 银涂层铜 |
| 电线尺寸 (mm²) | .081 |
| 电缆类型 | Cheminax |
咨询QQ
热线电话